Ministri za SaS nevedia používať príbor.

Autor: Jozef Mečiar | 13.10.2011 o 16:05 | Karma článku: 14,01 | Prečítané:  4291x

Ministri za Slobodu a Solidaritu nechcú odísť z vlády. Vraj nevidia dôvod. Mali odísť tri sekundy sekundy po odpálení vlády.

Nechcem hovoriť o eurovale ani o tom, či na ňom musela padnúť vláda. Osobne si myslím, že SaS situáciu nezvládla a dosiahla niečo, po čom netúžila. Príčinu vidím v ich nepochopení súvislostí.

Za absurdné považujem to, že ministri nevidia dôvod odísť z vlády. Toto podľa mňa dokazuje, že nevedia používať politický príbor. Alebo niečo horšie... Politický diletantizmus?

Paradox prvý. Politická strana SaS nebola ochotná podporiť euroval a vyjadriť dôveru vláde. Avšak nevidí dôvod z takejto vlády odísť.

Paradox druhý. Politická strana SaS považuje podporu eurovalu za ekonomickú vlastizradu. Naďalej však chcú sedieť vo vláde, ktorá sa vlastizrady dopustila.

Minister Ľ. Galko na facebooku pobavil: „Priatelia, cítim sa neuveriteľne silný. Nevymysleli ešte také lepidlo, ktoré by ma prilepilo k mojej stoličke tak, aby som zradil svoje presvedčenie." Čo je to za presvedčenie, ktoré drží ministra na stoličke vo vláde, ktorá tak strašne poškodzuje Slovensko?

Iveta Radičová, po hlasovaní v parlamente vyzvala ministrov za SaS, aby odišli z vlády. Ani to sa nemalo stať. Počas jej tlačovky tam už nemali byť!

P.S.: Škoda tejto vlády. Aj preto, lebo niektorí ministri za SaS, najmä Ľ. Galko, urobili kus peknej práce. Príležitosť pokračovať už zrejme nedostanú.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

DOMOV

Najhoršiu zmrzlinu toto leto našli v Ružomberku

Takmer v tretine zistili hygienici nedostatky.


Už ste čítali?